Depilacja laserowa i polecane gabinety w Mielcu

Kiedy zbliża się lato kobiety chętniej ubierają krótkie spódniczki, a na plaży pokazują się w skąpych strojach bikini. Jednak nie każda z pań cieszy się na samą myśl o zbliżających się wakacjach. Problemem wcale nie jest jakby się mogło wydawać niewłaściwa figura, a kompleksy związane z nadmiernym owłosieniem. Porost włosów zależy w dużej mierze od naszej genetyki. Podobnie jest ze strukturą i kolorem owłosienia. Im włosy są twardsze i ciemniejsze tym łatwiej jest je dostrzec. Zazwyczaj do osiągnięcia pożądanego wyglądu wystarczają zabiegi depilacyjne wykonywane w domowym zaciszu. Najprościej jest się ogolić przy pomocy maszynki i pianki do golenia. Daje to jednak bardzo krótkotrwałe efekty i zabieg ten należy powtarzać niemal każdego dnia. Na nieco dłużej wystarcza użycie depilatora lub plastrów z woskiem. Obydwie metody są jednak bardzo bolesne a ich efekty znikają w przeciągu zaledwie dwóch tygodni.

W przypadku gdy zależy ci na usunięciu owłosienie na dłuższy czas, to koniecznie udaj się do gabinetu kosmetycznego na zabieg depilacji laserowej. Dzięki niemu usuniesz zbędne włoski nawet na miesiąc. Nie każdy jednak może sobie na taki zabieg pozwolić. W zależności od tego jaką partię ciała będziesz chciała poddać depilacji laserowej, zapłacisz od kilkuset złotych wzwyż.

Istnieje także spora lista przeciwwskazań dyskwalifikujących do wykonania zbiegu. Depilacji laserowej nie przeprowadza się przede wszystkim u pań cierpiących na choroby nowotworowe, poddawanych indywidualnej terapii hormonalnej, chorujących na padaczkę a także posiadających wmontowany rozrusznik serca. Część czynników dyskwalifikuje jedynie czasowo, należą do nich między innymi: zabiegi dermatologiczne i chirurgiczne, pierwsze trzy dni cyklu miesiączki, infekcje skórne oraz kuracje antybiotykowe. Żeby zabieg mógł zostać przeprowadzony w sposób prawidłowy, trzeba się należycie do niego przygotować. Przed depilacją laserową zabronione jest wystawianie skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Skórę należy dokładnie wymyć oraz starannie osuszyć. Nie wolno w dzień zabiegu stosować żadnych balsamów ani kremów nawilżających na powierzchnię, która ma być poddana depilacji laserowej.

Jeżeli chcesz znaleźć salon kosmetyczny położony jak najbliżej twojego miejsca zamieszkania, to wystarczy, że w wyszukiwarce internetowej wpiszesz frazę “kosmetyczka Mielec”. Zanim zdecydujesz się na wizytę w konkretnym miejscu, to porównaj ceny i opinie o poszczególnych gabinetach, tak aby mieć pewność, że swą urodę oddajesz w dobrze wykwalifikowane i doświadczone ręce (swiaturody.com / kosmetyczka / Mielec).

 

One thought on “Depilacja laserowa i polecane gabinety w Mielcu

  1. Ja się w końcu muszę wybrać na tą depilacje, bo już chyba pół roku się wybieram w tym celu do swojej kosmetyczki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>